Franczyza

Co oferujemy?

Sprawdzony system franczyzowy

Sale zabaw prowadzimy w trzech lokalizacjach. Otrzymujesz gotowy model biznesowy wyjątkowej eko bawialni, know-how, podręcznik operacyjny, procedury, szkolenia dla Ciebie i Twoich pracowników oraz niezbędne narzędzia do zarządzania.

Elastyczne podejście

Do każdego partnera biznesowego podchodzimy indywidualnie, naszą ofertę szyjemy na miarę. Uwielbiamy ludzi z pasją, doceniamy Twoje pomysły i zaangażowanie.

Transparentne zasady

Współpracujemy z naszymi partnerami w oparciu o kodeks dobrych praktyk na rynku franczyzy.

Partnerską współpracę

Franczyzobiorca jest dla nas partnerem, którego chcemy jak najlepiej przygotować  do samodzielnego prowadzenia biznesu - deklarujemy pełne wsparcie, zaangażowanie, szkolenie ,pomoc, doradztwo i opiekę na każdym etapie naszej współpracy.

Innowacyjność

Potrzebny, modny i przyszłościowy concept – eko bawialnia Montessorii połączona z kawiarnią. Miejsce warsztatów i urodzin, w którym nauka łączy się z zabawą. Otwórz z nami Centrum Kreatywnej Zabawy Linden Park w swoim mieście i zarabiaj na rentownym biznesie, warsztatach dla przedszkoli i szkół podstawowych, wyjątkowych urodzinach i eventach. 

Gwarantowaną dynamikę rozwoju

Prowadzenie sali zabaw to niezwykle dynamiczny proces,  cały czas wprowadzamy nowe rozwiązania, strategie oraz produkty wspierające obsługę i sprzedaż.

Otwarcie i prowadzenie

Pracujesz z profesjonalistami, którzy posiadają doświadczenie w zakresie prowadzenia dochodowego biznesu, architektury oraz wykonawstwa, przeprowadzimy Cię przez proces wdrożeniowy, pomożemy wystartować i zapewnimy plan rozwoju.

Polski, kreatywny i jakościowy produkt 

Dla nas  najważniejsza jest jakość i wspieranie zrównoważonego rozwoju dzieci.  Na wyposażenie sali zabaw Linden Park składają się produkty i pomoce edukacyjne wykonane przez polskich manufakturzystów. To wartościowe produkty, dzięki którym wyróżnisz się na tle innych sal zabaw. Jesteśmy producentem klocków Linden, które są wykorzystywane przez nauczycieli, terapeutów i warsztatowców już od 8 lat.  Dzięki strefie warsztatowej z naszymi klockami zyskujesz szansę na uzyskanie maksymalnych zysków. Dajemy Ci gotowy pakiet materiałów do pracy z klockami ( scenariusze, platformy, łamigłówki). 

Formularz kontaktowy

Jesteś zainteresowany franczyzą Linden Park? Chciałbyś poznać więcej szczegółów? Wypełnij formularz lub zadzwoń 518-901-684 Zrób pierwszy krok do otwarcia własnego biznesu - wspólnie ustalimy jakie rozwiązania będą dla Ciebie odpowiednie.

    Back To Top