Warsztaty sensoryczne z właścicielką i założycielka wrocławskiej marki Sensobox- Dorotą! 

Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

Warsztaty sensoryczne z właścicielką i założycielka wrocławskiej marki Sensobox- Dorotą! 

30 czerwca, 2022 @ 16:00 - 17:00

Już 30.06 o godzinie 14:00 pragniemy zaprosić Was na wyjątkowe wydarzenie w Linden Park! 

Warsztaty sensoryczne z właścicielką i założycielka wrocławskiej marki Sensobox- Dorotą! 

Sensoboxy to drewniane boxy pokryte żywicą epoksydową. To połączenie zabawek wspierających naturalny rozwój dziecka oraz pomocy edukacyjnych i sensorycznych. Hasło jakie przyświeca nam od początku to nauka przez zabawę. W taki sposób chcemy pokazywać świat naszym dzieciom. 

Znajdziecie u nas zabawki w duchu Montessori, makiety kontynentów, pomoce dydaktyczne, sensoryczne kolorowanki. Wszystko co w sposób całościowy, polisensoryczny wprowadzi dzieci w otaczający świat.

Sensoryczne makiety kontynentów będą wspaniałą alternatywną codziennych zabaw. Oprócz rozwoju sensorycznego są wyjściem do rozmów na temat bytowania poszczególnych zwierząt czy roślin. Nawet się nie zorientujecie jak szybko maluchy przyswajają taką wiedzę.

Mniejsze boxy, sensoryczne kolorowanki będą wspaniałym treningiem małych rączek. Pomogą kształtować prawidłowy chwyt, przygotują dłonie do pisania, rozwiną kreatywność i wyobraźnię.

Od Autorki:

Mam na imię Dorota i przede wszystkim jestem mamą 3-letniego Wiktora, dzięki któremu w mojej głowie pojawił się pomysł na sensoboxy. Początkowo makiety robiłam dla niego, ale z czasem pokochałam pracę z żywicą epoksydową i drewnem. Powstały kolejne pomoce, które oprócz rozwoju sensorycznego, wpływają na wiele dziedzin, rozwijają kreatywność, czy grafomotorykę. W każdy box wkładam mnóstwo serca i pracy, od rysunku do gotowego produktu, nad wszystkim pracuję sama. Chcę towarzyszyć dzieciom, wspierać rozwój oraz odkrywanie świata i siebie. Zapraszam Was do mojego sensoboxowego świata!

🌳Wstęp na warsztaty jest płatny- 40zł/dziecko 

Zapis na warsztaty następuje mailowo na adres kontakt@lindenpark.pl oraz jest potwierdzany przedpłatą na konto.

Szczegóły wydarzenia

Date: 30 cze
Time: 16:00 - 17:00
Venue: Lindenpark
Organizer Name: Lindenpark
Back To Top